Ankara Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nden madalya yağmuru

Türkiye Kick Boks Federasyonun 2024 yılı faaliyet programında yer alan ve 14-19 Mayıs 2024 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen 9.Uluslararası Kick Boks Dünya Kupası ve 1.Uluslararası Akdeniz Kick Boks Şampiyonasında Ankara Büyükşehir Belediyesi Sporcuları büyük bir başarı elde ederek toplamda 42 Madalya kazanmışlardır.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankara Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nden madalya yağmuru

ANKARA-BHA

9.Uluslararası Kick Boks Dünya Kupası müsabakalarında sporcularımız; 5 Altın, 7 Gümüş ve 6 Bronz madalya kazanırken takım müsabakalarında ise Bayan takımımız Altın, Erkek takımımız ise Bronz madalya kazanmıştır. Ayrıca Grand müsabakalarında sporcularımız 1 Gümüş, 1 Bronz olmak üzere Genel Toplamda 22 Madalya kazanmışlardır.

1.Uluslararası Akdeniz Kick Boks Şampiyonasında ise sporcularımız 10 Altın, 5 Gümüş ve 3 Bronz madalya kazanmışlardır. Takım müsabakalarında ise bayan takımımız Altın, Erkek Takımımız ise Gümüş madalya olmak üzere Genel Toplamda 20 Madalya kazanmıştır.
Aynı tarihlerde ve aynı yerde yapılan iki ayrı uluslar arası şampiyonada 42 Madalya kazanan Ankara Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü, amatör spora ve sporcuya verdiği desteklerin meyvelerini toplamaya başlamıştır.

Kulüp Başkanı Cevdet TOPTAŞ’da derece elde eden sporcuları ve onları müsabakalara hazırlayan antrenörleri tebrik etmiş, ayrıca maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Onursal Başkanımız Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mansur YAVAŞ’a da teşekkürlerini sunmuştur.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nden madalya yağmuru