Vehbi Koç Kongre Merkezi’nde Etkinlikler Başlıyor

Vehbi Koç Kongre Merkezi Eylül ve Ekim ayında birbirinden keyifli konserlerle, müzikallerle ve komedi gösterileriyle Eskişehir’in kültür sanat hayatına güç katacak.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vehbi Koç Kongre Merkezi’nde Etkinlikler Başlıyor

 Eskişehir Fuar Kongre Merkezi, bünyesinde faaliyet gösteren ETO TÜYAP Fuar Merkezi’yle şehrin ticaret ve sanayisine, Vehbi Koç Kongre Merkezi’yle de kentin kültür sanat hayatına değer katmaya devam ediyor. Yaz döneminin ardından Vehbi Koç Kongre Merkezi’nde kültür sanat faaliyetleri yeniden başladı. www.efkm.com.tr/etkinlikler sayfasından etkinlik takvimini paylaşan Vehbi Koç Kongre Merkezi Eylül ve Ekim ayında birbirinden keyifli konserlere, müzikallere ve komedi gösterilerine ev sahipliği yapacak. 16 Eylül Cumartesi günü, sosyal medyadaki skeçleriyle büyük beğeni toplayan, senarist ve oyuncu Tahsin Hasoğlu stand up gösterisiyle Vehbi Koç Kongre Merkezi’nde iki kez sahne alacak.

Büyükler için de Çocuklar için de Etkinlikler Düzenlenecek

 Vehbi Koç Kongre Merkezi’nde 24 Eylül’de Fosforlu Cevriye müzikali, 5 Ekim’de Rewşan Çeliker konseri, 7 Ekim’de Kanlı Nigar müzikali, 11 Ekim’de Hiraizerdüş konseri, 14 Ekim’de Doğu Demirkol’un stand up gösterisi, 27 Ekim’de Mesut Süre, Anlatanadam ve Fazlı Polat’ın yer aldığı Meksika Açmazı isimli mizah programı gerçekleştirilecek. Çocuklar için de birbirinden eğlenceli gösterilere ve müzikallere ev sahipliği yapan Vehbi Koç Kongre Merkezi’nde 24 Eylül 2023’te Alice Harikalar Diyarında-Harmoni Kitabı iki kez sahnelenecek.

EFKM Hem Ekonomiye Hem de Kültür Sanat Yaşamına Katkı Sağlıyor

 Vehbi Koç Kongre Merkezi’nin yeni dönem programı hakkında değerlendirmede bulunan ETO Başkanı Metin Güler, Eskişehir Fuar Kongre Merkezi’nin düzenlediği fuarlarla şehrin ticaret ve sanayisine, gerçekleştirdiği kültür sanat etkinlikleriyle de kentin kültür ve sanat yaşamına değer kattığını söyledi. Eskişehir Fuar Kongre Merkezi’nde gerçekleşen etkinliklere çevre şehirlerden de konuk olduğunu belirten Güler, EFKM’de önümüzdeki dönemde hem yeni fuarların hem de çok sayıda etkinliğin gerçekleştirileceğini dile getirdi.

 

Vehbi Koç Kongre Merkezi’nde Etkinlikler Başlıyor