Duyurular

TEMSİLCİLİKLER İLE İLGİLİ DUYURU

Uzun süreli çabalarımız sonucunda ülkesini ve milletini seven, habercilik ilkeleri doğrultusunda içerik üreten ve sektöre değer katmak için çaba sarfeden dostlarla birlikte olmaktan büyük gurur ve mutluluk duymaktayız.

Bir çoğunuzun malumu olduğu gib Birlik Haber Ajansı yeni bir aşamaya geçerek ülke,  il ve ilçelerde temsilcilik oluşturmaya başlamış ve yaklaşık 5 ülke ve 40 ilin temsilciliğini oluşturmuştur.

 

BİRLİK HABER AJANSI temsilcisi olmak isteyen ve yukarıda özellikleri özetle yazılan medya mensupları temsilci olamak için ajansımıza başvurabilir.

 

Mevcut temsilcilerimiz birlikte rahat hareket edebilecekleri ilçe temsilcileri veya muhabirleri ajansın onayına sunarak kendileri belirleyebilir.

 

Ajans, bir ülkede veya ilde ihtiyaç duyduğu kadar temsilci ve muhabir görevlendirebilir.

 

Ajans, İçerik üretmeyen, yalan içerik üreten veya kaliteli içerik üretmeyen temsilci ve muhabirlerin görevine tek taraflı olarak son verebilir.

 

Bir ülkede veya ilde bulunan temsilci ve muhabirler herhangi bir karışıklığa meydan vermemek için, o ülke veya ilin temsilcisi ile ile koordineli çalışacaktır.

 

Temsilcilikler için bulundukları bölgelerde ilgili mülki amirliklere veya ilgili kurumlara yazılı olarak bilgi verilecektir. Bununla birlikte temsilcilere Ajansı temsil eden logolu mikrofon süngeri ve tanıtım kartı da gönderilecektir.

Muhabir tüm yazı, resim ve videoların kendisine ait olduğunu beyan eder ve tüm sorumluluğu alır. Sitemiz bu içeriklerden kaynaklı hiçbir sorumluluğu kabul etmez.