Başkan Akkoç, çocukları sevindirdi

Göle ilçesine bağlı kentin tek belde Belediye Başkanı Yücel Akkoç, belde de eğitim gören 600 öğrenciye kırtasiye yardımında bulundu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan Akkoç, çocukları sevindirdi

Özkan KARAKAYA / ARDAHAN – BHA

Beldede yaptığı yatırım ve projeler ile kent genelinde Belediye Başkanları arasında en çalışkan Başkan olarak tanınan Yücel Akkoç, beldede eğitim alanında da çalışmaları ile göz dolduruyor. Köprülü beldesindeki ilköğretim okulunda öğrencilere eğitim desteğinde bulunan Başkan Akkoç,” Köprülü Belediyesi olarak Durançam Mahallemiz İlk Okulu Sevgili Öğrencilerimiz ve Aydınlık yarımlarımızın büyükleri olan Çocuklarımızla bir araya geldik. En Iyi yatırım insana ve Eğitime yapılan yatırımdır” dedi.

Daha önce Köprülü’de yaşlı ve ihtiyaç sahipleri aileleri ziyaret edip destek veren Başkan Akkoç, yardımseverliği ile ön plana çıkıyor. Göle ve Köprülü halkı tarafından sevilip sayılan, Ardahan ve bölgede başarıyla adından söz ettiren ve Köprülü’de Belediye olarak beldeyi bir şehir yapma yolunda önemli projeler geliştiren Başkan Akkoç’u Köprülü’de öğrenciler de çok seviyor.

Başkan Akkoç, çocukları sevindirdi