Kemer Belediyesi yaz kursları başladı

Kemer Belediyesi ile Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliği protokolünce Kemer Belediyesi ATSO Eğitim ve Sanat Merkezi’nde açılan yaz kursları başladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kemer Belediyesi yaz kursları başladı

Yer tahsisini Kemer Belediyesi’nin sağladığı ATSO tarafından yaptırılarak Kemer Belediyesi’ne devrinin yapıldığı ATSO Eğitim ve Sanat Merkezi’ndeki yaz kurslarında ücretsiz olarak keman, gitar, bağlama, yan flüt, klarnet, trompet, saksafon, temel piyano, org, melodika, modern dans, Türk halk oyunları, konservatuvar ve üniversite müzik bölümlerine hazırlık, tiyatro, çocuk drama kursları veriliyor.

ATSO Eğitim ve Sanat Merkezi Sorumlusu Şef Furkan Üstündağ, Kemer Belediyesi Yaz Kurslarının açıldığını belirterek, ücretsiz kurslar için gelen yoğun talepler nedeniyle vatandaşlara teşekkür ederken, kursiyerlere de başarılar dilediğini söyledi.

Kemer’de sanatsal faaliyetlerin artırılmasına yönelik çalışmalarıyla adından sıkça söz ettirmeye devam eden Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Hem çocuklarımız hem de gençlerimiz için başlattığımız yaz kursları başladı. Merkezimizde birçok branşta ücretsiz olarak eğitimler veriyoruz. Ücretsiz yaz kurslarından faydalanmak isteyen çocuklarımızı merkezime bekliyoruz.” dedi.


Öte yandan ücretsiz yaz kursları kapsamında Göynük Mahallesi’nde yer alan Ahucum Düğün Salonunda kickboks ve karate ile Kemer Belediyesi Yat Yelken Spor Kulübü’nde de optimist yelken kursları veriliyor.

Kemer Belediyesi yaz kursları başladı