2. Anadolu 100. Yıl Masters Cup başladı

Doğu Anadolu Masterler ve Veteranlar Federasyonu tarafından düzenlenen 2. Anadolu 100. Yıl Matsers Cup Futbol Turnuvası, Kemer Kaymakamı Ahmet Solmaz ile Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun başlama vuruşuyla başladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2. Anadolu 100. Yıl Masters Cup başladı

Kemer Belediyesi’nin destekleriyle Kiriş Mahallesi’ndeki Daima Biz Otel Futbol Sahaları’nda düzenlenen turnuvanın açılış maçına, Kemer Kaymakamı Ahmet Solmaz, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Doğu Anadolu Masterler ve Veteranlar Federasyonu Başkanı Lokman Turan ve sporcular katıldı.
Cumhuriyet’in kuruluşunun 100’ncü yılı kutlamaları kapsamında düzenlenen turnuvaya, farklı illerden 12 takım katılıyor.
Kemer Ayyıldız Masterler ile Uşak Sportif Master Futbol Kulübü arasında oynanan açılış maçının başlama vuruşunu Kaymakam Solmaz ile Başkan Topaloğlu yaptı.
Kaymakam Solmaz, yaptığı konuşmada, Cumhuriyet’in kuruluşunun 100’ncü yılına özel yapılan organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ederek, tüm sporculara başarılar diledi.
Başkan Topaloğlu ise sporcuları Kemer’de ağırlamaktan dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, tüm takımlara başarılar dilediğini kaydetti.
Doğu Anadolu Masterler ve Veteranlar Federasyonu Başkanı Lokman Turan, desteklerinden dolayı Kaymakam Solmaz ve Başkan Topaloğlu’na plaket verdi.
Turnuvanın 28 Ekim Cumartesi günü sona ereceği öğrenildi.
2. Anadolu 100. Yıl Masters Cup başladı