RİDEF’ten teşekkür ziyaretleri

Rize Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Muammer Bostan ve yönetim kurulu üyeleri 2-5 Mayıs’ta Millet Bahçesi’nde düzenlenen Rize Günlerine desteklerinden dolayı Rize Milletvekilleri ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı’yı ziyaret etti. Ziyaretlerde geri dönüşüm malzemelerinden üretilen; çay filizi, tulum ve kemençenin yer aldığı tablo hediye edilirken, Rize Gülerine dair değerlendirmelerde bulunuldu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

RİDEF GENEL BAŞKANI MUAMMER BOSTAN “ BU REKOR RİZE’YE YAKIŞIRDI”

“BU REKOR RİZE’YE YAKIŞIRDI”

Ziyaretlere ilişkin değerlendirmelerde bulunan RİDEF Genel Başkanı Muammer Bostan, Rize Günlerini 1 Milyon insanın ziyaret ettiğini, “ size bize hepimize Rize “ sloganının anlam bulduğunu ifade etti.
Başkan Bostan’ın açıklamaları şöyle;

2-5 Mayıs 2024 tarihlerinde gerçekleştirilen Ankara Rize Günleri’nin çok başarılı geçtiğini ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandığını görmekten memnuniyet duyduklarını ifade eden Ankara RİDEF Genel Başkanı Muammer Bostan, “Dokuz yıl aradan sonra Rize Valiliğimizin himayesinde “Size Bize hepimize Rize” diyerek gerçekleştirdiğimiz Rize Günlerine Rize’mizin tüm kurumlarının destek vermiş olması bizleri çok mutlu etti. Bir milyonun üzerinde insanın ziyareti ile bir rekor kırıldı ve bundan gurur duyuyoruz. Bu rekor Rize olarak bize yakışırdı. Bu etkinlikle Ankara’da ki gurbetçi Rizelilerin memleketimize olan gönül bağını artırmış ve 7 yıllık süreçte Rize kültürünü ve lezzetlerini özleyen Başkentliler Millet Bahçesi’ne akın etmiştir. Bu vesileyle her aşamasında bizlere destek olan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Teşekkür ziyaretlerimize Sayın Valimiz başta olmak üzere Rize’de devam edecek.

RİDEF’ten teşekkür ziyaretleri