Milli Eğitim bakanlığı Özel Eğitim Uygulama okulunda Yılsonu etkinliği:

Beypazarı İlçesinde bulunan Milli Eğitim Bakanlığı, Etisoda özel eğitim uygulama okulunda okuyan öğrencilere yönelik yıl donu etkinliği düzenlendi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milli Eğitim bakanlığı Özel Eğitim Uygulama okulunda Yılsonu etkinliği


Yaşar TONBAK/ ANKARA BHA

Beypazarı İlçesinde bulunan Milli Eğitim Bakanlığı, Etisoda özel eğitim uygulama okulunda okuyan öğrencilere yönelik yıl donu etkinliği düzenlendi.
Okulun bahçesinde düzenlenen gösterilere, Okul müdürü Levent Yüksel Eti soda AŞ. Genel müdür Yardımcısı Dilek Arısoy, aileler ve öğrenciler katıldı.
Animasyon gösterileri, palyaço gösterileri ve çeşitli etkinliklerin yapıldığı, gösterilerde okulun öğrencileri eğlenmenin tadını çıkarırken, yaptıkları gösterilerden de son derece memnun kaldıkları her hallerinden belli oluyordu.
Okul müdürü Levent Yüksel, okullarında 1. Kademe,2.ci ve 3 kademe, yani İlkokul, Ortaokul ve lise öğrencilerinin eğitim öğretim gördüğünü ve (82) öğrencinin özel yetenekli öğrencilerden oluştuğunu söyledi.
Etisoda Genel Müdür yardımcısı Dilek Arısoy, bu okulun öğrencilerinin hepsinin özel öğrenciler ve özel yetenekleri olan öğrenciler olduğunu söyledi.

Milli Eğitim bakanlığı Özel Eğitim Uygulama okulunda Yılsonu etkinliği: