Kaymakam maden suyu tesislerde incelemede bulundu

Beypazarı kaymakamı iş yerleri ziyareti kapsamında Beypazarı İlçesinde bulunan ve 37 ülkeye ihraç edilen maden suyu fabrikasına, beraberindekilerle birlikte incelemede bulundu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kaymakam maden suyu tesislerde incelemede bulundu

Yaşar TONBAK / ANKARA – BHA

Kaymakam Vedat Yılmaz, Beraberinde Cumhuriyet savcıları, Emniyet Müdürü Yusuf Aydın, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Haluk Muharrem uzun ile birlikte geldiği Madensuyu fabrikasında, Fabrika yönetim kurulu başkanı Niyazi Ercan tarafından karşılanırken, Maden suyu nedir, ne değildir gibi konularda bilgilendirmede bulundu.


Ardından Ercan, Beypazarı topraklarından çıkan maden suyu’nun üzerinde bulunan tarihi evlerin resimleriyle etiketlendirerek ABD, İngiltere, Fransa ve Arap ülkeleri Suudi Arabistan başta olmak üzere dünyanın 37 ülkesine gönderdiklerini aktardı.

Fabrika gezildi

Beypazarı Madensuyu yönetim kurulu başkanı Niyazi Ercan, kaymakam başkanlığındaki heyeti Fabrika içerisinin gezdirirken, burada dolum aşaması, paketlenmesi ve ambalajlanması, gibi üretim batlarını da gezdirdi.
Tesisin içinde 6 üretim bandı bulunurken, tesisin bir üretim bandının saatteki dolum şişe kapasitesinin 225 bin adet olduğu öğrenildi.
Yönetim Kurulu başkanı Niyazi Ercan, halen tesisin 8 saatlik üretim sistemi çalışmasıyla üretimlerini sürdürdüğünü aktardı.
Kaymakam Vedat Yılmaz ve beraberindekiler, Madensuyu yönetim kurulu başkanı Niyazi Ercan’a, madensuyu ve üretimiyle ilgili kendilerini bilgilendirmede bulundukları için teşekkürlerini sunarken, hayırlı çalışmalar dileğinde de bulundu.

Kaymakam maden suyu tesislerde incelemede bulundu