Gaziantep’te Yeşil Kitap Çalıştay’ı

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü’nün faydalanıcısı olduğu Avrupa Birliği tarafından finanse edilen, Sivil Katılım Projesi kapsamında Yeşil Kitap Çalıştaylarının sonuncusu Gaziantep'te gerçekleştirildi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü’nün faydalanıcısı olduğu Sivil Katılım Projesi kapsamında gönüllülük alanına yönelik yasal çerçeve, politika tedbirlerinin oluşturulması amacıyla kamu, akademi ve STK temsilcilerinin katılımı ile Yeşil Kitap Çalıştaylarının dördüncüsü Gaziantep’te gerçekleştirildi.

Çalıştay, Vali Yardımcısı İlker Eker, İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü Dış İlişkiler ve Bilgi İşlem Daire Başkanı Fahrettin Kaya ve İl Müdürü Fatih Ayhan’ın açılış konuşmaları ile başladı. Program daha sonra Prof. Dr. Murat Şentürk’ün Yeşil Kitap sunumu ve odak grup çalışmaları ile sona erdi.

VALİ ÇEBER’E ZİYARET

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplum İlişkileri Genel Müdürlüğü Dış İlişkiler ve Bilgi İşlem Daire Başkanı Fahrettin Kaya, beraberindeki heyet ile Gaziantep Valisi Kemal Çeber’i ziyaret etti. Ziyarette, İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Fatih Ayhan da bulundu.

Gaziantep’te Yeşil Kitap Çalıştay’ı